[an error occurred while processing the directive] [an error occurred while processing the directive]

У Дніпрі придумали спосіб боротися з покупкою голосів в другому турі виборів мера: роздають підроблені бюлетені

21.11.2020 21:03
shadow

У Дніпрі у поштові скриньки розкладають листівки, на яких зображено виборчий бюлетень другого туру виборів мера. Він призначений для фотографування і відправлення «покупцям» голосів.

Об этом сообщает Устинов троллит

Про це інформує Depo.Дніпро.

Автори листівки пропонують мешканцям міста, які спокусилися продати свій голос, самостійно заповнити цей бюлетень і поставити позначку за кандидата. Проте фальшиві бюлетені пропонують не кидати у скриньку на виборчій дільниці, а фотографувати та відправляти тим, хто запропонував гроші.

Тоді жителі міста уже на дільниці зможуть проголосувати за кого хочуть у справжньому бюлетені.

Автори листівки запевняють, що таким чином люди уникнуть кримінальної відповідальності.

Фото: DepoДніпро і ЦВК
Фото: DepoДніпро і ЦВК
Читайте також:

Філатов vs. Краснов. Що важливо знати про другий тур виборів мера Дніпра

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, в 11 містах 9 областей України проходитиме повторне голосування на виборах міського голови. Мера у другому турі обирають у Дніпрі та Нікополі (Дніпропетровська область), Слов’янську (Донецька область), Ужгороді (Закарпатська область), Бердянську (Запорізька область), Львові та Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах.

Мешканці Дніпра обиратимуть між Загідом Красновим (від партії Громадська сила) та чинним очільником міста Борисом Філатовим (від партії Пропозиція).

Крім того, 22 листопада у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 15 регіонах повторне голосування з виборів депутатів 47 місцевих рад: 3 депутатів — до 2 міських рад, 20 депутатів — до 13 селищних рад, 43 депутатів — до 32 сільських рад.

Результати голосування мають бути встановлені не пізніше як на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 27 листопада включно.

У Чернівцях другий тур запланований на 29 листопада.

Як повідомлялося, 15 листопада, повторне голосування на виборах міського голови відбулося у Луцьку, Краматорську (Донецька область), Українці (Київська область), Одесі, Сумах, Херсоні та Камʼянці-Подільському (Хмельницька область).

Нагадаємо, перший тур чергових місцевих виборів в Україні відбувся 25 жовтня.

Редактор: Софія Лазарова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/drugiy-tur-viboriv-mera-dnipra-pidrobleni-byuleteni-novini-dnipra-50125481.html”

Оставить комментарий

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]